Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 消毒時間不會太久,有燈號顯示很方便。
顏色: 白色
Price: NT$203
Original Price: NT$233
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21.8 cm |
| 寬度 | 12.3 cm |
| 高度 | 5.3 cm |
| 直徑 | 12.3 cm |
| 周長 | 21.8 cm |
| SKU | sb260421191842784402938 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 3324922 people said the quality is very good!
Author: b***5
Date:
Review: 消毒時間不會太久,有燈號顯示很方便。
顏色: 白色
Author: C***U
Date:
Review: 出貨非常快速,還沒使用
顏色: 白色
Author: g***8
Date:
Review: 可以讓工具好好的消毒殺菌
顏色: 白色
Author: a***l
Date:
Review: Seems good quality. Haven’t used it yet but came packed nicely
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.